Рецепти страв

Категорії разділу

Напої [1]
Перші страви [1]
Рецепти закруток та заквасок [1]
На цій сторінці хочемо поділитися з вами рецептами різних консервацій на зиму.Це салати,гриби,мариновані огірки,помідори,як заквасити капусту та ще багато цікавого.
Страви на святу вечерю [1]
Закуски [1]
Другі страви [1]
Мои статьи [0]

Домашнє вино.

 
   Рецептів,як зробити домашнє вино,стільки ж скільки й років цьому чудовому напою,я ж хочу поділитись з вами самим простим рецептом приготуванням виноградного вина,який не займає багато часу.Простим тому,що по цьому рецепту виноград не потрібно чавити і пацькатись з ним і це великий плюс,єдиний мінус,що винаград займає місце,і для приготування потрібна тара більшої ємності.По цьому рецепту мій дідусь робить вино більше пів століття,так що,як кажуть рецепт провірений досвідом.
Для приготування вина за даним рецептом нам в пригоді стане:
бутиль великої місткості 10-20л,
виноград
цукор
вода
   Виноград обірвіть з гілочок та засипте в бутиль мірними банками(наприклад літровими)
Прокип'ятіть воду(обов'язково) та остудіть(обов'язково).
Воду залийте в бутиль в пропорції:на 1л винограду-2л води.
Якщо хочете отримати сухе вино цукру можна не давати.для того,щоб вино вийшло напівсолодке-на кожні 3л води-дайте 1л цукру.
   Бутиль потрібно заповнити не більше ніж на 3/4,тому що вино буде працювати,і виноград підніметься вверх.
Щоб почався процес бродіння потрібно поставити бутиль в тепле місце і закрити так щоб повітря не потрапляло в бутиль,а гази з нього виходили назовні.Для цього треба зробити корок з отвором,в отвір просунути трубку або силіконовий шланг на 2-3см,так щоб він не торкався води в бутлі.Другий кінець шланга навпаки треба занурити в воду,для цього можна до бутля підв'язати маленьку пляшечку з водою.
   Коли вино перестане бродити(перестануть йти бульки з шланга),а це орієнтовно 6 тижнів,вино треба злити з бутля,виноград викинути і вино залити назад,або розлити в пляшки.
   Якщо вино на ваш смак закисле,можна додати цукру за смаком і поставити знову "булькати".
   Смачного!

 
05.12.2023 в 13:09
2215
Добавил nyvtyl
Рейтинг 2.5 / 2
Комментариев нет
avatar

Каталог привітань 2010-2023